Kielce, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz MIG/MAG - relokacja!

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Spawacz MIG/MAG - do przyuczenia - relokacja!

Lokalizacja: Janków Przygodzki (woj.wielkopolskie)

Zakres obowiązków:

&#8226; Spawanie elementów metodą MIG MAG na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

&#8226; Doświadczenie w pracy na stanowisku Spawacza MIG,
&#8226; Umiejętność spawania metodą MIG-MAG,
&#8226; Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
&#8226; Mile widziana umiejętność spawania metodą TIG,
&#8226; Mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze.

Oferujemy:

&#8226; Samodzielną prace na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
&#8226; Wynagrodzenie w okresie próbnym 2400 -2500 zł netto + premia, po okresie próbnym od 3000 zł netto + premia!
&#8226; Pracę od poniedziałku do piątku 8-16,
&#8226; Pracę w wspierającym się zespole.

Zainteresowanych zapraszam do przesyłania CV na adres: ewakaczmarek@mobilnyhr.pl

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Czerwiec, 2018  08:36

Identyfikator: 635444

Wyświetleń: 1311