Kielce, Świętokrzyskie

KIEROWCA C+E - chłodnia lub firanka - trasy międzynarodowe - Kielce, świętokrzyskie

Kielce, świętokrzyskie

Firma transportowa Warentrans Sp. z o.o. z siedzibą główną w Kielcach poszukuje kandydata na stanowisko:

System zjazdowy: 8/1 lub 8/2
Rodzaj naczepy: chłodnia lub firanka
Wynagrodzenie: około 10 000 zł netto
Miejsce pracy: Kielce, świętokrzyskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia lub firanka,
- przewóz ładunków pełnych lub drobnicowych, m. in. żywności, artykułów chemicznych oraz lekarstw,
- trasy międzynarodowe po całej Europie, najczęściej do Niemiec, Francji i Hiszpanii

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemach zjazdowych 8/1 lub 8/2, możliwość omówienia innych,
- wyjazdy z głównej bazy w Kielcach lub z Pogorzyc w woj. małopolskim,
- zróżnicowana ilość punktów i przepinek, zależnie od wykonywanego zlecenia,
- zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
- sprawne i dobrze wyposażone ciągniki marki MAN, Renault, Scania,
- dla kierowców bez doświadczenia prowadzone są szkolenia w podwójnej obsadzie,
- sprawny i dobry kontakt z zespołem spedytorów,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną,
- wynagrodzenie 320 zł netto za każdy pracujący dzień - również w weekendy,
- rozliczenia zgodne z przepisami obowiązującymi w UE,
- podczas pauzy 45-godzinnej pobyt w hotelu opłacony przez pracodawcę,
- możliwość zatrzymania się na weekend w bazie operacyjnej pod Barceloną w Hiszpanii, gdzie znajduje się pełne zaplecze socjalne (toalety, prysznice, kuchnia, stołówka, pralka),
- wynagrodzenie miesięczne około 10 000 zł netto,
- bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej,
- oferta skierowana także do obcokrajowców, kontakt z dyspozytorem w j. ukraińskim, rosyjskim oraz angielskim

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- komunikatywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Mile widziane:
- uprawnienia ADR podstawowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: biuro@warentarns.pl

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 660 614 890
Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Ogłoszenie dodane: Sobota, 21 Maj, 2022  17:59

Identyfikator: 716343

Wyświetleń: 3731