Kielce, ¦wiêtokrzyskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Pracownik produkcji

Wodzis³aw ¦l±ski

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Grupa Work Service ¶wiadczy kompleksowe us³ugi zarz±dzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jeste¶my niekwestionowanym liderem w bran¿y Human Resources w Polsce. Opieramy swoje dzia³ania na wieloletnim do¶wiadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzêdzi pracy. Dzia³amy na terenie ca³ej Polski poprzez sieæ 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Wodzis³aw ¦l±ski
Województwo: ¶l±skie
Bran¿a: Produkcja
Rodzaj umowy: Na czas okre¶lony
Godziny pracy: Pe³ny etat

Dla naszego Klienta, producenta masztów flagowych i s³upów o¶wietleniowych poszukujemy pracowników produkcji

Zadania:

&#8226; prace przy produkcji s³upów o¶wietleniowych i masztów flagowych
&#8226; praca na hali produkcyjnej
&#8226; nak³adanie za pomoc± pêdzla substancji utwardzaj±cych
&#8226; obróbka wstêpna, polegaj±ca na ¶cinaniu i przycinaniu elementów metalowych za pomoc± urz±dzeñ
&#8226; obróbka koñcowa, polegaj±ca na wycinaniu otworów i monta¿u elementów dodatkowych
&#8226; pakowanie wyrobów gotowych

Oferujemy:

&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracê tymczasow±
&#8226; zatrudnienie w pe³nym wymiarze godzin od zaraz
&#8226; od poniedzia³ku do pi±tku, 3 zmiany

Od Kandydatów oczekujemy:

&#8226; wykszta³cenia zawodowego
&#8226; do¶wiadczenia w pracy na produkcji min. 6 miesiêcy
&#8226; dyspozycyjno¶ci do podjêcia pracy w pe³nym wymiarze godzin

Prosimy o do³±czenie do ¿yciorysu i podpisanie nastêpuj±cej klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustaw± z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Zastrzegamy sobie mo¿liwo¶æ odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
W temacie maila prosimy wpisywaæ: Pracownik produkcji &#8211; Wodzis³aw ¦l±ski
Kontakt:
Work Service S.A.
ul. Kopernika 6
40-064 Katowice
Tel: 32 607 09 90
e-mail:cv.katowice@workservice.pl/

Og³oszenie dodane: Wtorek, 24 Lipiec, 2012  14:23

Identyfikator: 407355

Wy¶wietleñ: 1044479

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Pracownik hali (Przebudowa sklepu) - Sulechów
  3. pracownik hali- wyk³adanie towaru
  4. Pracownik Hali &#8211; Stoisko: Tekstylia Domowe
  5. Pracownik obs³ugi klienta