Kielce, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier/Komisjoner - Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma Axialus obecnie poszukuję pracowników na stanowisko:

Magazynier/Komisjoner&#8211;magazyn z oponami, Niemcy
Miejsce pracy: Dolna Saksonia &#8211; Friesoythe

Główne zadania:
&#8226; Rozładunek opon z tirów,
&#8226; Pakowanie opon na palety,
&#8226; Komisjonowanie i sortowanie opon na magazynie.

Wymagania:

&#8226; Dobry stan zdrowia,
&#8226; Dobra kondycja fizyczna,
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku &#8211; mile widziane,
&#8226; Nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego!
&#8226; Własne auto do wyjazdu &#8211; warunek konieczny.

Oferujemy:

&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach niemieckich,
&#8226; Wynagrodzenie 11 &#8364; brutto/h + dodatki,
&#8226; Dodatki za nadgodziny +25%,
&#8226; Dodatki za niedzielę +25%,
&#8226; Dodatki za święta +100%,
&#8226; Darmowe zakwaterowanie &#8211; pokoje max. 2-osobowe.
Kontakt mailowy lub telefoniczny: rekrutacja.niemcy@axialus.pl; Kamila: 605-562-300

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Sierpien, 2019  12:36

Identyfikator: 663645

Wyświetleń: 1611