Kielce, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk petrochemiczny - Holandia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
Agencja Zatrudnienia PanPol sp. z o.o. (nr w KRAZ: 1670) prowadzi dla holenderskiego pracodawcy nabór elektryków przemysłowych z doświadczeniem w przemyśle petrochemicznym.

Wymagania:
- doświadczenie jako elektryk w przemyśle petrochemicznym - minimum 2 lata - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - prawo jazdy kategorii B mile widziane - własny samochód mile widziany

Oferujemy:
- stawkę netto w wysokości 555 - 630 EUR tygodniowo (uzależniona od posiadanego doświadczenia i jakości wykonywanej pracy, podlega ewentualnej negocjacji) - mieszkanie opłacone w 100% przez pracodawcę (pokój jednoosobowy z internetem) - 40 godzin tygodniowo + możliwe nadgodziny - umowa holenderska PanPol sp. z o.o. nie pobiera żadnych opłat od kandydatów za tłumaczenie dokumentów jak i za cały proces rekrutacji. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz ze skanami posiadanych certyfikatów i referencji na adres cv@euroworker.pl

Kraj: Holandia

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Kwiecien, 2019  09:02

Identyfikator: 655622

Wyświetleń: 1411