Kielce, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Salonu - Branża odzieżowa

Świętokrzyskie

Nasz Klient to istniejąca od kilkunastu lat i wiodąca na rynku odzieżowym prężnie działajaca firma o znanej marce, posiadajaca sieć sklepów w całej Polsce. Asortyment firmy podkreśla osobowość i stanowi starannie wyważone połączenie mody, jakości.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby do sklepu zlokalizowanego w Kielcach na stanowisko:

Nr ref: WSK12SMRC

Jeżeli jesteś osobą nieprzypadkową w świecie mody i chcesz zawodowo rozwijać się w tej branży - nasza oferta jest dla Ciebie. Jest to wyzwanie &#8211; cele są ambitne, a możliwości rozwoju stoją przed Tobą otworem. Wspieramy Cię w drodze do sukcesu.

Zakres obowiązków:

&#8226; Odpowiedzialność za wyniki sklepu, realizacja planów sprzedażowych sklepu
&#8226; Rekrutacja, szkolenia pracowników, układanie ścieżek rozwoju &#8211; aspekt zarzadzania ludźmi jest w czołówce zadań
&#8226; Ocena wyników pracy sprzedawców
&#8226; Całościowe zarządzanie sklepem
&#8226; Odpowiedzialność za sprzedaż i wyniki butiku
&#8226; Planowanie odpowiedniej ekspozycji towaru
&#8226; Dbanie o codzienne bardo dobre funkcjonowanie sklepu
&#8226; Zarządzanie personelem
&#8226; Organizowanie promocji

Wymagania:

&#8226; Wykształcenia handlowe lub ekonomiczne
&#8226; Doświadczenie na stanowisku Kierownika Sklepu
&#8226; umiejętność komunikacji w kontaktach z klientem
&#8226; umiejętność planowania pracy własnej i zespołu
&#8226; otwartość na zmiany, kreatywność
&#8226; znajomość j. angielskiego mile widziana
&#8226; silna orientacja na wyniki
&#8226; Bardzo dobra znajomość branży odzieżowej
&#8226; Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

&#8226; Pracę w dynamicznym zespole, dającym wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego i awansu!
&#8226; Atrakcyjne zarobki
&#8226; Zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę
&#8226; Szkolenia produktowe i handlowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl/

Prośba o dodanie w temacie wiadomości

Na CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli: &#8221;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Kwiecien, 2012  10:22

Identyfikator: 389291

Wyświetleń: 2327