Kielce, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Szkoleniowiec Grup Sprzedażowych

Kielce

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do nowo otwartego oddziału:

Zakres obowiązków:
zarządzanie oraz koordynacja pracy podległych przedstawicieli handlowych,
podejmowanie działań mających na celu wsparcie i zwiększenie sprzedaży oraz odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych,
prowadzenie sesji szkoleniowych, oraz rzetelne przygotowanie swoich podopiecznych do aktywnej sprzedaży,
kreowanie nowych możliwości i kierunków rozwoju sprzedaży,
analizowanie potrzeb szkoleniowych oraz raportowanie efektów pracy,
prowadzenie szkoleń rozwojowych,
Wymagania:
wiedza praktyczna oraz teoretyczna dotycząca zarządzania, technik sprzedaży i rozwijania umiejętności pracowników i budowaniu relacji z Klientem,
umiejętność budowania zespołu, planowania i organizowania,
komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
umiejętności przekazywania wiedzy i rozwijania umiejętności pracowników,
zaangażowanie oraz samodzielne organizowanie pracy,
Oferujemy:
dla najlepszych możliwość uzyskania wyższego wynagrodzenia,
doborowy zespół pracowniczy,
uczestnictwo w projektach, których celem jest wprowadzeniem na rynek nowego bezkonkurencyjnego produktu,
możliwość rozwijania kompetencji własnych poprzez uczenie innych,

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Wrzesien, 2013  11:21

Identyfikator: 480093

Wyświetleń: 3405