Kielce, ¦wiêtokrzyskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA KLIENTÓW KLUCZOWYCH w Kielcach

Kielce

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA KLIENTÓW KLUCZOWYCH

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska pracy

- Pozyskiwanie klientów kluczowych
- Realizacja planów sprzeda¿owych
- Przygotowywanie i prezentacja ofert

Wymagania

- Min. 3-letnie do¶wiadczenie w kontaktach z klientami w sektorze B2B
- Wykszta³cenie wy¿sze
- Umiejêtno¶æ organizowania pracy w³asnej
- Samodzielno¶æ, kreatywno¶æ, komunikatywno¶æ
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki pracy
- Samodzielne stanowisko
- Umowê o pracê
- Mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby proszê o przes³anie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem &#8222;SPECJALISTA DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW&#8221;

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Og³oszenie dodane: Sroda, 15 Wrzesien, 2010  15:49

Identyfikator: 224967

Wy¶wietleñ: 2014

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Specjalista ds. kontaktów z Klientem
  2. Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej / Technical Writer
  3. Specjalista ds. sprzeda¿y reklamy
  4. Specjalista ds.Finansów osobistych
  5. Specjalista ds. BHP