Kielce, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Obsługa klienta

Kielce, woj. świętokrzyskie

OVB ALLFINANZ AG powstała w Niemczech w roku 1970. Główną inicjatywą powstania firmy było duże nasilenie ofert finansowych na rynku, sporą dezorientacją spośród ofert wśród klientów, brakiem czasu by śledzić ten rynek i wybierać z niego najkorzystniejsze oferty. Dzięki firmie OVB stało się to możliwe, do dziś z wielkim sukcesem kontynuujemy to co udało nam się rozpocząć ponad 40 lat temu, działając dziś już w 14 krajach europejskich takich jak: Niemcy, Austria, Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Rumunia, Francja, Szwajcaria, Hiszpania, Włochy, Grecja i Ukraina.

Stanowisko:

OBSŁUGA KLIENTA
Miejsce pracy: Kielce i okolice, woj. świętokrzyskie

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 Kontakt z Klientem indywidualnym i biznesowym,
 Dokonywanie analiz, potrzeb i oczekiwań Klientów,
 Reprezentowanie firmy w powierzonym obszarze sprzedaży.

Wymagania:
 Wykształcenie min. średnie,
 Niekaralność,
 Umiejętności identyfikowania i kreowania potrzeb klientów,
 Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
 Dobra prezencja i wysoka kultura osobista,
 Komunikatywność.

Oferujemy:
 Atrakcyjny system wynagrodzenia,
 Szkolenie teoretyczne i praktyczne przygotowujące do pracy,
 Możliwość szybkiego awansu na stanowisko menadżera i zarządzanie własną grupą osób,
 Ściśle określoną ścieżkę kariery,
 Pomoc ze strony wykwalifikowanej kadry dyrektorskiej/kierowniczej w procesie adaptacji do pracy,
 Elastyczny czas pracy.

Osoby zainteresowane ofertą, proszę o bezpośredni kontakt mailowy lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz kontaktowy powiązany z ogłoszeniem.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 18 Marzec, 2013  22:42

Identyfikator: 448105

Wyświetleń: 2508