Kielce, Świętokrzyskie

Asystent Managera Projektu (branża odnawialnych źródeł energii)

Kielce

Instytut OZE Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi doradczo &#8211; projektowe z zakresu odnawialnych źródeł energii. Przygotowujemy koncepcje inwestycji, wykonujemy wstępne analizy formalno-prawne, techniczno-ekonomiczne oraz analizy inwestycji. Kompleksowo poprowadzimy całą procedurę administracyjną związana z projektami OZE, a dodatkowo zagwarantujemy pełną obsługę prawną procesu inwestycyjnego.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ - tki na stanowisko:

Asystent Managera Projektu
(branża odnawialnych źródeł energii)

Miejsce pracy: Kielce
Nr. Ref.: AMP/08/2012

Zadania:
&#8226; Przygotowanie procesu inwestycyjnego do realizacji;
&#8226; Przygotowanie koncepcji farm wiatrowych w zakresie infrastruktury;
&#8226; Pozyskanie warunków przyłączenia oraz negocjacje i nadzór nad realizacją umów o przyłączenie farm wiatrowych do sieci elektroenergetycznej;
&#8226; Kontakty z samorządami lokalnymi oraz lokalną społecznością w zakresie procesu inwestycyjnego;
&#8226; Kompletowanie pełnej dokumentacji projektowej.

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Budownictwo, Elektrotechnika, Planowanie przestrzenne lub pokrewne);
&#8226; Doświadczenie w pracy w biurze projektowym w zakresie zarządzania projektami;
&#8226; Umiejętność przewidywania problemów związanych z procesem inwestycyjnym;
&#8226; Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i programów MS Office;
&#8226; Mile widziana umiejętność obsługi programu AUTOCAD;
&#8226; Bardzo dobra organizacja pracy;
&#8226; Zaangażowanie i pracowitość;
&#8226; Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie w stabilnej firmie w branży OZE;
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie;
&#8226; Ciekawą i pełną wyzwań pracę;
&#8226; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz List motywacyjny na adres malgorzata.nowak@ioze.pl/ W temacie maila prosimy o wpisanie Nr. Ref. AMP/08/2012

Zapraszamy na naszą stronę internetową instytutoze.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 01 Sierpien, 2012  11:17

Identyfikator: 408418

Wyświetleń: 4023