Kielce, Świętokrzyskie

zmień miasto

Kucharz - Kielce

Kielce

Ogólnopolska sieć restauracji, które zlokalizowane są na terenie całej Polski w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje aktualnie Kandydatów na stanowisko:

Kucharz

Nr. Ref.: K/06/2017
Miejsce pracy: Kielce

Zadania:
- Przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami przyjętymi w firmie
- Nadzór nad jakością serwowanych dań
- Ścisła współpraca z szefem kuchni oraz z innymi pracownikami
- Dbałość o estetykę i utrzymywanie czystości stanowiska pracy

Wymagania:
- Mile widziane 2-letnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
- Wykształcenie kierunkowe gastronomiczne lub kurs kucharza
- Wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej
- Dyspozycyjność do pracy
- Wysoka motywacja do pracy
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 09 Czerwiec, 2017  11:01

Identyfikator: 613430

Wyświetleń: 2414