Kielce, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Vendorski Doradca Leasingowy

Jesteśmy ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 2894) mającą swoje oddziały w Poznaniu, Gorzowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Szczecinie. Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

- Promocja i sprzedaż produktów finansowych Spółki,
- Współpraca z dealerami, producentami oraz dostawcami środków trwałych w regionie,
- Koordynacja i realizacja całości procesu leasingowego wraz z działaniami posprzedażowymi,
- Prowadzenie szkoleń, treningów i prezentacji.

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży mile widziane w obszarze produktów finansowych, leasingowych lub w sprzedaży u producentów, dostawców, dealerów pojazdów,
- Wykształcenie wyższe,
- Mile widziana znajomość lokalnego rynku biznesowego oraz wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
- Umiejętność analizy podstawowych dokumentów finansowych,
- Umiejętność obsługi MS Office,
- Czynne prawo jazdy Kat. B oraz otwartość na pracę w terenie.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym,
- Umowę agencyjną (własna działalność gospodarcza),
- Niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop, samochód służbowy, biuro),
- Pakiet szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy oraz osobisty,
- Prywatną opiekę medyczną,
- Pozytywną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 21 Sierpien, 2014  16:38

Identyfikator: 518468

Wyświetleń: 3489