Kielce, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Menadżer ds. Marketingu i PR

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obowiązki:
- pełna obsługa marketingowa i PR spółek zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami, obsługą księgową, projektowaniem wnętrz, usługami budowlanymi
- współpraca z mediami
- współpraca z grafikiem i webmasterem
- przygotowywanie planów marketingowych
- przeprowadzanie analiz konkurencji
- przeprowadzanie badań satysfakcji Klienta
- modernizowanie ofert
- przygotowywanie analiz dotyczących nowych, interesujących branż
- wykonywanie opracowań na potrzeby właścicieli spółki

Wymagania:
- doświadczenie w branży Marketing / PR / Promocja min.2 lata
- wykształcenie w zakresie marketingu
- biegła znajomość internetu (zasady pozycjonowania, promowania i sprzedaży)
- miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania
- pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

W zamian oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie)
- bezpłatne lekcje języka angielskiego
- bezpłatną opiekę medyczną w Przychodni Damiana, po 3 miesięcznym okresie próbnym
- elastyczny, zadaniowy czas pracy
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w profesjonalnym zespole

CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i listem motywacyjnym prosimy przesyłać na e-mail: marketer@atrium21.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 29 Listopad, 2013  16:28

Identyfikator: 488371

Wyświetleń: 6553