Kielce, ¦wiêtokrzyskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Kolporter materialów reklamowych

Rzeszów

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja promocyjna RESMARKETER dzia³aj±ca na terenie województwa podkarpackiego poszykuje osób chêtnych do podjêcia pracy w charakterze kolportera ulotek w Rzeszowie.

Opis stanowiska:
- Roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych w blokach,
- Roznoszenie ulotek do domków jednorodzinnych.

Wymagania:
- Uczciwo¶æ i terminowo¶æ wykonywanych zadañ
- Chêæ do pracy - warunek konieczny!!! :)
- Mile widziane osoby ze statusem studenta (studiów dziennych jak i zaocznych) lub ucznia.

Oferujemy:
- Pracê dorywcz± na podstawie umowy zlecenia
- Pracê w m³odym, dynamicznym zespole
- Przyjazna atmosfera wspó³pracy.

Prosimy o przesy³anie CV wraz ze zdjêciem na adres e-mail podany w og³oszeniu.

Wysy³aj±c zg³oszenie, prosimy o dopisanie w tytule "Rzeszów" na adres rekrutacja@resmarketer.pl/

Informujemy, ¿e bêdziemy mogli skontaktowaæ siê jedynie z wybranymi osoba mi.

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 11 Maj, 2015  14:55

Identyfikator: 548202

Wy¶wietleñ: 5464

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Kolporter materia³ów reklamowych
  2. kolporter uloter
  3. KOLPORTER ULOTEK / HOSTESSA - PILNE!!! LIMANOWA
  4. KOLPORTER ULOTEK / HOSTESSA - PILNE!!! gorlice
  5. KOLPORTER ULOTEK / HOSTESSA- Nowy S±cz