Kielce, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inspektor Nadzoru ds. Ogólnobudowlanych

Kielce

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: INO/KLC/03/2012
Miejsce pracy: Kielce, woj. świętokrzyskie

Zadania:
&#8226; Nadzór robót budowlanych na budowach Wspólnot Mieszkaniowych;
&#8226; Kosztorysowanie;
&#8226; Prowadzenie książek obiektu budowlanego.

Nasze wymagania:
&#8226; Wykształcenie min średnie, preferowane wyższe techniczne;
&#8226; Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy;
&#8226; Uprawnienia budowlane, budowlano-konstrukcyjne;
&#8226; Umiejętność kosztorysowania;
&#8226; Znajomość przepisów prawa budowlanego;
&#8226; Prawo jazdy kat. B.;
&#8226; Umiejętność pracy w grupie;
&#8226; Umiejętność pracy pod presją czasu;
&#8226; Mobilność i dyspozycyjność.

Oferujemy:
&#8226; Pracę i rozwój w renomowanym przedsiębiorstwie, którego przedmiotem działalności jest zarządzanie nieruchomościami;
&#8226; Pracę w pełnym wymiarze godzin;
&#8226; Umowę o pracę;
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus dla najlepszych pracowników premie kwartalne;
&#8226; Uposażenia na stanowisku: komputer, telefon, ryczałt samochodowy;
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego;
&#8226; Pracę w przyjaznym zespole.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: malgorzata.nowak@adecco.com W tytule maila bardzo proszę o podanie Nr. Ref.: INO/KLC/03/2012

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/

Dziękujemy za nadesłane ogłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 26 Marzec, 2012  14:16

Identyfikator: 387482

Wyświetleń: 3592