Kielce, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. BHP

Kielce

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

ENERKO ENERGY Sp. z o.o. jest firmą budowlaną działającą w branży odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem elektrowni OZE, dostawą technologii w postaci turbin wodnych, automatyki, budownictwem niskoenergetycznym. Wdrażamy szereg nowych rozwiązań do budownictwa przemysłowego mającego na celu efektywne wykorzystanie energii.
W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ - tki na stanowisko:

Region: Kielce
Nr ref: BHP09/2015

Opis stanowiska:

&#8226; Nadzór nad przestrzeganiem w zakładzie przepisów BHP
&#8226; Przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP oraz audytów wewnętrznych
&#8226; Sporządzanie dokumentacji powypadkowej
&#8226; Opracowywanie ryzyka zawodowego
&#8226; Proponowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu podniesienie bezpieczeństwa pracy
&#8226; Odpowiedzialność za zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy w firmie budowlanej z branży odnawialnych źródeł energii
&#8226; Raportowanie wyników pracy, opracowywanie okresowych sprawozdań i analiz

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy
&#8226; Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej
&#8226; Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie BHP oraz umiejętności ich praktycznego zastosowania.
&#8226; Samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów
&#8226; Prawa jazdy kat. B.
&#8226; Umiejętności komunikowania się na każdym poziomie organizacji

Oferujemy:

&#8226; Współpracę w zakresie pełnienia funkcji BHP
&#8226; Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojej aktualnej aplikacji CV na adres email: rekrutacja@enerko.pl/ oraz o wpisanie w temat wiadomości nr ref stanowiska: BHP/09/2015.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony enerko.pl/.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych ( dz. U. Nr 133 poz. 833)&#8221;.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Wrzesien, 2015  09:15

Identyfikator: 561856

Wyświetleń: 2597